O instytucie

rejestracja online

Zapraszamy serdecznie Panie i Panów!

 

Jesteśmy DAY SPA DERMALOGICA czwarty instytut autoryzowany w Polsce!

 

dermalogica

 

Poznajcie markę DERMALOGICA

DERMALOGICA  jest wyborem numer 1 na świecie w pielęgnacji skóry i ulubioną marką gwiazd czerwonego dywanu. Marka zdobyła do tej pory ponad 300 nagród dla swoich rewolucyjnych produktów i zabiegów, przez ponad 30 lat podnosi rangę profesjonalnej branży kosmetycznej, ideą są zindywidualizowane zalecenia produków dzięki koncepcji Face Mapping. Produkty i zabiegi dostępne dotychczas w największych hotelach i ośrodkach SPA na świecie

 

Profesjonalne produkty i profesjonalne zabiegi Formuły o profesjonalnej sile DERMALOGICA ma największy wybór profesjonalnych produktów w branży i wiele wyjątkowych sposobów jak można je ze sobą wzajemnie łączyć i indywidualizować . Wiele z nich ma profesjonalną moc działania i dlatego są przeznaczone do użycia jedynie przez wykwalifikowanych terapeutów . Każdy produkt został stworzony i opracowany przez Intenational Dermal Institute i testowany przez naszych szkoleniowców by mieć pewność jego działania podczas zabiegu i rezultatów jakie przynosi na skórze klienta. Jesteśmy również pierwszą marka , która podaje pełną listę składników na opakowaniach profesjonalnych.

 

Produkty segmentowe na wyjątkowe problemy ze skóra. W przypadku trądziku pospolitego i trądziku wieku dorosłego zalecamy linię MediBac Clearing dla klientów ze skóra starzejąca sie AGE Smart, a kiedy skóra jest wrażliwa i pojawia się rumień – UltraCalming.

 

DERMALOGICA w przestrzeni zabiegowej Analiza skóry Face Mapping – razem z Kartą konsultacyjną pomaga stworzyć wysoce profesjonalny zabieg.

 

Zabieg DERMALOGICA – zindywidualizowany zabieg, który za każdym razem jest inny ponieważ jest różnicowany pod względem potrzeb skóry. Zawiera w sobie niektóre z naszych wyjątkowych technik, jak: Podwójne oczyszczanie DERMALOGICA, oczyszczanie manualne i Masaż Uciskowy.

 

TERAPIA DOTYKIEM – 15 minutowe techniki mogą być przepowadzane i dołączane do zabiegów, każdy może  zdecydować jaki masaż ma zostać dodany, jakiej części ciała i jak długo ma trwać. Mamy wiele opcji jakie możemy zaproponować, jak: Stress Relief na ramiona i plecy lub głowę, Age Reversal na twarz, Reflex Point na stopy.

kosmetyk

Zabiegi MicroZone – koncepcja zabiegów dla zaganianych, nowych klientów lub nastolatków. Są również idealne dla osób, które zazwyczaj przychodzą na pełne zabiegi, ale wyjątkowo nie mają czasu. 20 minutowe zabiegi skoncentrowane są albo na jakiejś kluczowej strefie, bądź na konkretnym działaniu na całej twarzy.

 

TERMALNA TERAPIA CIAŁA przedstawia nasze spojrzenia jak zabiegi na ciało i spa powinny wyglądać. Bez niepotrzebnego napięcia, tylko prawdziwe korzyści dla ciała i duszy, produkty i techniki aplikacji dostarczające ciepło, tak aby składniki aktywne mogły dotrzeć w głąb skóry.

dermalogica

W naszej ofercie dodatkowo znajdziecie Państwo wysokoaktywne zabiegi ukierunkowane na problemy skóry typu starzenie, odwodnienie, zaburzenia pigmentacji, trądzik wieku dorosłego.  Zabieg na bazie odpowiednich mieszanek kwasów i enzymów BIO SURFACE PEEL. Terapia ION ACTIVE wykorzystująca innowacyjne składniki jak kwas hialuronowy, retinol, niacynamid i oligopeptydy połączona z masażem twarzy ciepłymi lub zimnymi kamieniami i terapią mikroprądami.

 

POZOSTAŁE ZABIEGI W NASZEJ OFERCIE :

 • Zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń w leczeniu trądziku, odmładzania twarzy, usuwania przebarwień, modelowania sylwetki i redukcji cellulitu
 • Laserowe usuwanie owłosienia
 • Karboksyterapia – cudowna moc CO2
 • Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
 • Kriolipoliza – odchudzanie trudnych miejsc
 • Peelingi chemiczne
 • Lamprobe – usuwanie prosaków, włókniaków, punktów rubinowych
 • Affinity – remodeling twarzy 3D
 • Modelowanie twarzy i ciała elektrostymulacją TENS, lipodermologia, chromoterapia LED
 • Depilacja woskiem
 • Stylizacja oprawy oka
 • Makijaż profesjonalny
 • Makijaż permanentny
 • Medyczne przekłuwanie uszu BLOMDAHL
 • Masaże klasyczne, relaksacyjne, SPA

 

W naszym Instytucie znajduje się pełna oferta kosmetyków do pielęgnacji domowej, gdzie kosmetolodzy pomagają w wyborze produktów.

Analizę twarzy i ciała oraz zabiegi przeprowadzają kosmetolodzy z min 10-cio letnim doświadczeniem.

 

Zapraszamy do korzystania z  Voucherów upominkowych, które są dodatkowo rabatowane. Organizujemy również imprezy dla firm oraz realizujemy nagrody dla pracowników.

 

Autoryzowany Instytut DERMALOGICA

ul. Mieczykowa 18a (wjazd od ul. Rumiankowej)

65-012 Zielona Góra

Godziny otwarcia od poniedziałku do soboty: 10:00 – 17:00

Usługi realizowane są od poniedziałku do soboty  w godz. 10:00 – 21:00

 

Do zobaczenia w Instytucie DERMALOGICA!

 

voucher

 

Już niebawem będziecie Państwo mogli korzystać z zapisów ON-LINE. Aktualnie zapisy telefoniczne pod numerem: 536-868-863

TERAPEUTA SKÓRY DERMALOGICA wszechstronnie wyszkolony kosmetolog, posiadający kompleksową wiedzę umożliwiającą precyzyjne zdiagnozowanie określonych problemów skóry oraz ustalenie zindywidualizowanego planu pielęgnacji dla zdrowej przyszłości Twojej skóry

więcej

Zabieg DERMALOGICA spersonalizowany zabieg przeprowadzony przez terapeutę skóry DERMALOGICA. Dostosowany do konkretnych problemów skóry, umożliwiający osiągnięcie realnych efektów w zakresie pielęgnacji skóry.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

karty

obsługujemy
karty płatnicze

sterylizacja

narzędzia sterylizujemy
w autoklawie